Firma HI-GLOSS DESIGN ze Szczecina specjalizuje się w całościowym oklejaniu aut foliami zmieniającymi kolor karoserii. Jest to metoda pozwalająca na szybką zmianę koloru pojazdu bez konieczności lakierowania. Oklejamy samochody, łodzie, motory. Naszą pasją jest grafika samochodowa. Sprawimy, że pojazd którym sie poruszasz nie przejedzie nie zauważony. Wyróżnia nas dbałość o każdy szczegół.

 

biuroNasz zespół tworzą młodzi, kreatywni i pełni pasji ludzie, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Oklejamy auta tuningowo, tworzymy grafiki i reklamy. Posiadamy zaplecze techniczne (maszyny tnące i drukujące). Oklejamy w ogrzewanej pracowni w Szczecinie, dzięki czemu aplikowana folia ma odpowiednia warunki do ułożenia się na karoserii pojazdu. Dla nas efekt końcowy przy zmianie koloru auta jest najważniejszy, dlatego nie pozostawiamy nic przypadkowi - przygotowujemy auta pod oklejenie wykonując w miarę potrzeby drobne naprawy blacharsko-lakiernicze.

 

 

Jesteśmy profesjonalistami, zdecydowania oddzielamy oklejanie reklamowe od zmiany koloru samochodu. Posiadamy wiedzę i certyfikaty zarówno z oklejania reklamowego jak i zmiany koloru auta. Zmieniliśmy kolor karoserii kilkudziesięciu aut, okleiliśmy całościowo około 40 samochodów dostawczych dla DHL oraz wykonaliśmy niezliczoną ilość większych i mniejszych reklam na samochodach.